Rýsuje se silná infuze pro britskou vytrvalost

12.10.2014 22:55

Britská organizace pro vytrvalost (EGB– Endurance GB) v současné době jedná s Meydan Group (Dubai) o komplexním programu podpory, který by byl širokým a trvalým přínosem pro EGB a její členy.

Jedná se o:

  • Četné inovace, které by napomohly rozvoji disciplíny v Británii v souladu s Endurance Strategic Planning Group se zřetelem na politiku anti-dopingu a welfare koní
  • Na míru vytvořený tréninkový a koučingový program pro zvýšení úrovně disciplíny – zahrnující otevřené semináře, vzdělávání funkcionářů, systém stipendií pro mladé jezdce
  • Vedle sponzoringu poskytnutí technického zázemí pro všechny FEI závody pořádané EGB – včetně elektronické časomíry, veterinárních zařízení, logistiky závodů, ledu, vody i cateringu s cílem podpořit péči a dohled nad zdravím jezdců a koní. Kalendář závodů pak EGB obohatí o tři FEI závody v Euston Parc.

Předseda EGB John Hudson ve spolupráci se silným finančním partnerem spatřuje příležitost zvýšit úroveň vytrvalosti a rozvíjet podporu implementace revidovaných pravidel FEI v mezinárodních soutěžích.

Mluvčí Meydan Group Gabriel Hanania dodal, že spolupráci s EGB přikládá velký význam, co se týče rozvoje a budoucnosti disciplíny ve Velké Británii.

www.bef.co.uk